Konferenční stolky

Nevyhovují vám stoly z dřevotřísky a materiálů, které nic nevydrží? Chcete kus nábytku, který bude vypadat stejně i za dvacet let? Náš konferenční stolek osazený ušlechtilou žulovou deskou a podpořen nohami z dubového masivu je určený právě pro vás.

Masivní deska

Stolová deska je 30mm tlustý masivní blok z ušlechtilé žuly, dovážený z nejrůznějších koutů světa: Zimbabwe, Brazílie nebo Číny. Hlavní výhodou žuly je její extrémní odolnost. Neodírá se a nedochází ke změně barevnosti. Žula je prostě ideální materiál na místa, která se opravdu používají.

Robustní nohy

Nohy podpírající desku jsou vyrobeny z výběrového dubového dřeva v původním tónu. Na přání je možné nalakovat bezbarvým matným lakem nebo je namořit do čokoládové barvy.
Pokud se do Vašeho interiéru hodí spíše moderní odstíny bílé nebo černé v matu nebo ve vysokém lesku, s materiálem MDF naneseným na dřevěný masiv není problém.
Nohy jsou od desky snadno odnímatelné – pokud budete chtít nohy v budoucnu vyměnit za jinak barevné, nebude to problém.

Nakonfigurujte si stolek dle Vaší představy

Víme, že každý interiér je barevně specifický a nábytek v něm je potřeba vizuálně sladit. Proto nabízíme variabilní provedení našich stolků. Můžete si vybrat z několika barevných variací ušlechtilé žuly a dřeva z našeho vzorníku níže.
Celkem si můžete vybrat až z 30 kombinací desek a dekorů nohou.

Montáž a doprava

Stůl je velice snadno smontovatelný, nicméně díky hmotnosti žulové desky, jenž se pohybuje kolem 50 kg, je potřeba alespoň dvou lidí při její manipulaci.
Velice rádi vám konferenční stolek dovezeme a smontujeme my, ovšem pokud si chcete složit stolek doma, není problém – pošleme desku pečlivě zabalenou na paletě (nevratné) a zbytek necháme na Vás.

Nevybrali jste si?

Nevybrali jste si z námi nabízených kombinací? Nevadí – ozvěte se nám, jsme schopni vytvořit vám stolek dle vašeho výběru, třeba s jiným dekorem nohou nebo typem žuly.
Věříme, že pokud se na materiálu nešetří, nábytek bude dlouho a spolehlivě sloužit třeba i několik desetiletí.

© Interiery Toman s.r.o. Veškeré použité fotografie jsou skutečné realizace firmy.