Kuchyňské linky a jídelny

Kuchyně je pravděpodobně tou nejdůležitější místností celého domova. Odehrává se zde každodenní příprava jídla a jiné činnosti, které ke kuchyni patří. Proto musí být přizpůsobena na míru každému z nás.
V naší firmě při navrhování důkladně promýšlíme dispozici kuchyně, rozmístění spotřebičů, osvětlení a další detaily, tak aby práce v tomto prostoru pro vás byla radostí.

Kuchyně od nás jsou efektivní – architektonické řešení kuchyně na zakázku využívá každý její centimetr.

Nadčasové a moderní kuchyňské linky na míru

Kuchyň od nás nebude jen praktická, bude i stylová a designově nadčasová. Na výrobu kuchyňských linek totiž kromě klasických materiálů používáme i v současné době velice moderní materiály s vysokým leskem – Vaše kuchyně na zakázku se tak stane jedinečným estetickým zážitkem, a to nejen pro Vás, ale i pro Vaše okolí.
Prohlédněte si ostatní realizace moderních kuchyní.

Rustikální kuchyně – žádný problém!

Rustikální kuchyně pro nás není naprosto žádným problémem – jestli se do Vaší kuchyně hodí právě kuchyňská linka s rustikálním vzhledem, jsme pro Vás ti praví.
Podívejte se jek může vypadat právě Vaše rustikální kuchyně.

Kuchyňské linky pro hendikepované a seniory na vozíku

Pamatujeme i na osoby se sníženou pohyblivostí – naše firma nabízí také speciální úpravy kuchyňských linek a nábytku tak, aby bylo vše na dosah a v té správné výšce.
Na některé naše realizace takto upravených kuchyní se můžete podívat do sekce realizovaných kuchyní.

Pracovní plocha linky je základ

Snažíme se držet krok s dobou, a proto používáme jen ty nejlepší materiály, které jsou odolné a zároveň vysoce estetické. Pracovní plochy vyrábíme z přírodní žuly, případně dodáme umělé, vysoce kvalitní materiály, jako je Korian, Technistone a další. Pracovní deska tak může podtrhnout estetický dojem z celé kuchyňské linky a zároveň být i vysoce praktická.

Vaši kuchyň kompletně vybavíme

Montáž kuchyňské linky bereme jako samozřejmost. Linku jsme navíc podle přání schopni dovybavit, a to nejen domácími spotřebiči, které dodáváme pouze od těch nejlepších a námi prověřených značek.

Všechny zásuvky rádi osadíme kvalitní technologií pojezdu s dotahem, čímž se podstatně sníží hluk při jejich otevírání a zavírání. Díky pojezdu se také zvýší nosnost zásuvky a sníží se mechanické opotřebovávání materiálu.

Na výběr máte množství nejrůznějších výsuvných pojízdných košů, úchytek, závěsných systémů a osvětlení.

Dalším důležitým prvkem kuchyňské linky jsou dvířka – ta naše jsou vyráběna z kvalitního lamina, prvotřídní a bezkazové dýhy nebo v poslední době z moderních materiálů s vysokým leskem.

Dobrá u nás neznamená drahá

Díky naší propracované cenové politice bude kuchyně od nás cenově přijatelná! Přesvědčte se a sjednejte si s námi schůzku – probereme s Vámi vše potřebné.

Chceme, aby se Vám při slovech Kuchyňské linky Brno vybavila právě naše firma! Kuchyně na zakázku totiž nemusí být vůbec drahá!

Podívejte se, jak vypadají kuchyně, které jsme realizovali

© Interiery Toman s.r.o. Veškeré použité fotografie jsou skutečné realizace firmy.